Telefon: +90 212 251 37 59

Protez Peruk

Protez Peruk

Özgüveninizi Arttırın

Doğa, hava ve su kirliliğinin bizlere vermiş olduğu zararlar bitmemekle birlikte gün geçtikçe artmaktadır. Vücut sağlığımızda olumsuz etkiler yaratan bu durum saç dökülmelerine de yol açmaktadır. Saç dökülmeleri genetik, hava ve su kirliliği, ilaçlar ve geçirilen rahatsızlıklar sonucu oluşmaktadır. Son yıllarda sayısı oldukça artan bu eksiklik bizleri rahatsız ekmektedir. Dış görünüş, karşınızdaki insan için ilk izlenimdir ve hep olumlu olsun isteriz. Saçlarımız ise dış görünüşümüzü oluşturan en önemli yapılarımızdır.

Saçları dökülen insanlar çeşitli bitkisel ürünler, yağlar, serumlar kullanmakta ve faydalarını görememektedirler. Bu durumda geriye kalan iki seçenek saç ektirmek veya protez peruk kullanmaktır. Saç ektirmek oldukça pahalı ve zahmetli bir iştir ve sektörde maalesef ki sadece işini iyi yapanlar bulunmamaktadır. Ülkemizde her sektörde olduğu gibi saç ekim hususunda da birçok kişi saç ekim merkezi açmıştır. Kimi gerçekten işini iyi yapıyor, kimi ise büyük meblağılar sonucu sizleri hüsrana uğratıyor. Bununla da kalmıyor. Çekilen acılar, toplum içerisindeki baskı, uzun süren meraklı bekleyiş ve sonucunda maruz kaldığımız durum, hüsran.

Saç ekiminin bu denli profesyonel olmaması ve belirttiğimiz diğer negatif durumlar sayesinde insanlar protez peruk kullanmaya yönelmiştir. Saçlarım doğal olsun, toplum içinde yadırganmasın, acı çekmeyeyim ve hemen olsun istiyorsanız en doğru seçim protez peruk. Protez peruklar doğan görünümü, düşük maliyeti, bakım kolaylığı ile tercih sebebi olmakta. Fikret Peruk olarak bizler bay ve bayan saç, sakal, kaş gibi protez ürünlerde listenin en üstlerinde yerimizi almış bulunmaktayız. Sayısız ürünlerimizle ihtiyaç sahibi insanlara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şubemize gelip, bizlerin misafiri olarak tavsiyelerimizi dinleyebilir ve ölçüm yaptırarak uygun fiyatlarla siparişlerinizi verebilirsiniz. Protez peruk kullanımında saçın sabitlenmesinin birkaç yolu vardır. Sizin seçtiğiniz yöntem ile yeni imajınızı sağlayan saçınızı başınıza sabitleyerek yenilik kazandırıyoruz.

Oldukça zahmetsiz olan saçınızın bakımları kendiniz yaparak ya da bakım merkezimize gelerek yaptırabilirsiniz. Dış görünüşünüze önem veriyor ve doğan bir görünüme sahip olmak istiyorsanız sizleri ayrıcalıkların beklediği adresimize davet ediyoruz. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini veriyor ve sizleri uzman kadromuzla kısa sürede arzu ettiğiniz imaja kavuşturuyoruz.

 

Geri Dön

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım