Telefon: +90 212 251 37 59

Saç Kaynak

Saç Kaynak

Bayanların Vazgeçilmezi: Saç Kaynak

Herkese iyi günler. Öncelikle firmamız ve hizmetimiz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Firmamız Fikret Peruk, 30 yılı aşkın bir sürede oluşmuş ve hala devam eden hizmetleriyle sizleri karşılamaktadır. Hiçbir şekilde, hiçbir müşterimizin olumsuz ayrılmadığı, sonuçların hep olumlu olduğu tavsiyeler üzerine yoğun müşteriler aldığımız bir hizmet vermekteyiz.

Firma sahibi Fikret Çağların başında olduğu her türlü isteğinizin yapıldığı saç uzmanlık alanıyla ilgili istediğiniz her şeye ulaşabildiğiniz tek adreste olduğunuzdan şüpheniz olmasın. Sizlere hiç vakit kaybetmeden saç kaynak ile bilgiler vermek istiyorum. Saç kaynağı günümüzdeki bayanların, saçlarını uzatmak isteyen kişilerin saç uçlarının kısımlarına küçük tutamlar şeklinde eklenmesi işlemine denir.

Saçı uzatmak, daha gür göstermek yahut saç uzayana kadar belirli süre saça eşlik etmek için kullanılır saç kaynak. Peki, kaç çeşit kaynak çeşidimiz vardır? 5çeşit kaynak çeşidimiz vardır.

Silikon kaynak, keratin kaynak, halkalı kaynak, tres kaynak ve son olarak poliüretan kaynaktır. Silikon kaynak, bildiğimiz üzere genellikle inşaatlarda kullanılan silikonun saça uyarlanmış versiyonudur. Yapımı ise ısıtılmış bir şekilde canlı saçın baş derisine yarım santim bir uzunlukta uygulanarak yapılması işlemidir. Genelde bunu saçı çok kısa olan müşterilerimiz tercih etmektedir.

İkinci olarak keratin kaynak; en kullanışlı ve renk yapısından en çok tercih edilen saç kaynak çeşididir.

Halkalı kaynak ise; halk arasında yaygın olarak kullanılan ve diğer ismiyle boncuk saç kaynak çeşididir.

Tres saç kaynak, genellikle Güney Amerika tarafında yaygın olarak kullanılan bir tresli örgülü kaynaktır. İşlem olarak saç diplerine yapılan bir örgüye dikili olarak saç tutamları halinde örgüye saç dikilerek yapılıyor ve genel olarak kısa süre için kullanılabiliyor. Yani bir hafta on gün falan sürelerde kullanılıyor. Ve bizim ülkemizde pek tercih edilmeyen bir kaynak çeşididir.

Poliüretan kaynak ise geniş tutamlar halinde yapılan kaynaklardır. Kullanım süresi zor ve kullanımı da uğraştırıcıdır. Bu kaynak çeşidi de tres kaynak çeşidi gibi fazla kullanılmıyor ve tercih edilmiyor.

Şu günler de en çok tutulan ve yapılan kaynak çeşitlerimiz keratin ve boncuk kaynaktır. Sizde saç kaynak olarak aklınızda bir tercih varsa hemen bize ulaşabilir ve hayallerinizdeki saç kaynak şekline ve saçlara kavuşabilirsiniz. Hiçbir şekilde aklınızda bir soru kalmasına gerek yok, bu işi uzun zamandır ve profesyonelce yaptığımız için hiçbir konuda olumsuzluk yaşamayacağınıza garanti verebiliyoruz. Saçlarınızı bize emanet edin gerisine karışmayın.

Geri Dön

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım