Telefon: +90 212 251 37 59

Sakal Bıyık

Sakal Bıyık

Sakal-Bıyık

Günümüzde özellikle erkeklerde gördüğümüz büyük dert ve tasaların birinden bahsedeceğim. Özellikler köse diye tabir ettiğimiz ve ya albino türü hastalıklara maruz kalmış bireyler genellikle bu olayı büyük dert eder. Bu eksikliği gördüğümüz için insanlara da bir nebze yardımcı olmak için peruk sektöründe yerimizi alma ihtiyacı hissettik ve yer aldık.

sakal-bıyık olmaması erkeklerin kâbusu gibidir. Psikolojik olarak özellikle bu durumu kaldıramayan ve maalesef intiharla sonuçlanan vakalar olduğunu görmekteyiz. Bu tarz problemlere çare olmak için peruk çeşitlerimizi size önermekten mutluluk duyacağım.

Toplumun genel bölümünde peruk deyince akla ilk olarak saç gelir biz bu algıyı yıkmak ve sakal-bıyık eksikliği sıkıntısı çeken siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için varız. Fikret peruk'a geldiğiniz zaman siz de göreceksiniz var olan örneklerden var olan sıkıntıyı sıfıra indirme görevini üstleniyoruz ve mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Farklı farklı renkler, çeşit çeşit türler ister sakal ister bıyık fark etmez. Siz nasıl ne şekil isterseniz emrinize amade olmaktan gurur duyacağız. Yaşınız ne olursa olsun artık kıl tüy problem olmaktan çıkıp eşinize, çocuklarınıza kendinden emin bir şekilde mutlu bir hayat sürdürmenin formülünü sunmaktan onur duyarız.

Bazı kuruluşlar da meslek olarak takması gerekiyor örneğin tiyatrocu renk renk sakal-bıyık takması gerek tam o sırada biz devreye giriyoruz. Fikret peruk dediğiniz zaman bira araştırma yaptığınız zaman sektörde ismimizin zirve kısmında olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Biliyorsunuz ki günümüzde sakal modasının ne kadar yaygın olduğunu herkes sakallı dolaşıyor siz de istiyorsunuz sakalım olsun ama imkanlar elvermiyor işte biz bütün bu derdinize derman olmak için varız. Kaderinizi kısmetinizi değiştirmek şekillendirmek sizin elinizde üzülmeye tasalanmaya son diyoruz.

İnternetten araştıracaksınız ve ya araştırmışsınızdır ama maalesef bazı kötü niyetli insanlar da bu piyasada yok değil insanların duygusunu sömürüp paralarını gasp etmek isteyen kişiler oluyor aman kimsenin sizin sağlınızla moralinizle oynamasına fırsat vermeyin. Fikret peruğun deneyimli kadrosuyla tanışın eşinizle, işinizle, çocuklarınızla en önemlisi kendinizle barışın. Unutmayın sakalınız çıkmaması bir sorun değil önemli olan çözümün olması.

Geri Dön

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım