Telefon: +90 212 251 37 59

Birinci Sınıf Kalite

Birinci Sınıf Kalite

Ülkemizin sorunu haline konuların başında canlılığını, uzunluğunu ve gürlüğünü yitirmiş saçlardır. Fakat bu saçlara kavuşmanız artık bir mucizeden ibaret olmayacaktır. Çünkü Fikret peruk sizler için doğal saçları bir araya getirerek saç ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Son derece sağlıklı bir yöntem olan hizmetlerimiz sayesinde istenmediğiniz görüntüleri çok kısa bir süre içerisinde değiştirebileceksiniz.

Geniş ürün ve hızlı servis ağımız ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya geliyoruz. Bay ve bayanları ayırt etmeksizin tüm sorunlar kısa süre içerisinde çözülmektedir. Tamamen doğal saç, doğal bıyık ve sakallardan meydana gelen hizmetlerimiz ile ister saç, ister bıyık isterseniz de sakal konusunda memnun edecek olan ürünlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Bayanların en büyük problemlerinden biri haline gelen uzamayan saçlar her zaman günlük yaşantıda bir can sıkıcı konular olarak nüksetmektedir. Bu konuda firmamız bayanlara özel sunmuş olduğu çıt çıt hizmetleri saçlarının ideal boyuta gelmesine yardımcı olmaktadır. Hiçbir ısıl işlem görmeden hazırlanmış olan doğal saçlar ile sizlerde aradığınız saçlara kavuşabileceksiniz. İstediğiniz adetlerde sipariş verebilme ayrıcalığını müşterilerimize sunduğumuzu ve ülkemizin her bir köşesine hizmetlerimizin var olduğunu belirtmek isteriz.

Bu nedenle nerede olursanız olun firmamız ile irtibata geçerek kaliteli, kalın tellere ve sağlıklı saçlara  sahip olabileceksiniz. Bu sayede saçlarınızı çıt çıtları takmanız dahilinde bir bakıma uzatmış ve kendi saçlarınızı bakıma bırakmış olacaksınız. Çıt çıtlarımız oldukça kullanışlıdır. Aynı  şekilde peruklarımızı, sakal-bıyık hizmetlerimizi rahatlıkla kullanabilecek dilediğiniz an çıkarabileceksiniz.

Çıt çıtlarımızı kullanacak kişiler çıt çıtlardan rahatsız olmayacaklardır. Çünkü saça zarar vermeyen ve insanı rahatsız etmeyen çıt çıtlarımızı dilerseniz de gece yatmadan çıkarabilir ve bakımlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Hiçbir zahmeti olmayan ürünlerimiz sayesinde hayatınızda daha güzel ve  daha verimli bir şekilde geçecektir.

Üstelik piyasada ki fiyatların altında bir ücret talep eden firmamız saç kaynak, perukları ve çıt çıtları minimum fiyatlar ile teslim etmektedir. Hiçbir şekilde yıpranma, kopma, bozulmaya sebebiyet vermeyen doğal saç ve doğal bıyıkları kontrollü bir şekilde kullanmanız dahilinde uzun yıllar aynı kalitede olacaktır. Sizlerde kendinizde beğenmediğiniz unsurları değiştirmek adına hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Geri Dön

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım