Telefon: +90 212 251 37 59

Estetik Görünüm İçin Çok Özel Bir Aksesuar; Peruk

Estetik Görünüm İçin Çok Özel Bir Aksesuar; Peruk

Dış görünümde kendine özgü bir tarz elde etmek isteyen herkes ayakkabısından tokasına her ayrıntıya dikkat eder, yapılan kombinlerin en önemli tamamlayıcısı ise saçlardır. Şık bir davet için göz alıcı ve kıyafetinizle uyumlu bir model tercih edebileceğiniz gibi, günlük kullanımlarda rahatlık ve pratiklik sağlaması açısından uygun model tercih edebilirsiniz.

Özellikle yüz ifadesine büyük etkisi olan saçlar, bazı bireylerde oluşan rahatsızlıklar dolayısı ile dökülebilir ve bu çoğu zaman bireyleri psikolojik rahatsızlıkların içine itebilir. Bu kişiler için hem ekonomik hem de estetik bir seçenek olarak ise peruklar son dönemlerde en çok kullanılan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem fiyat olarak hem kalite olarak çok pratik ürünler olarak ta son zamanlarda kullanılan orijinal saçlardan oluşan peruklarla doğal görünümler elde etmek mümkün olabilmektedir.

Fikret peruk olarak bu alanda kalitemizi organik ürünlerimize borçlu olmaktayız. Sentetik özellikli peruklar yıkama esnasında deformasyona uğrayabilmektedir. Yüz şekliniz ve ifadenizi çok fazla değiştirmeyecek şekilde peruklar tasarlamakta, dışarıdan bakan birinin ürünlerimizi gerçek saçtan ayırmaları mümkün olmamaktadır.

Çıt çıt saç modellerimizle de saçınızın da istediğiniz sıklıkta görünümler elde edebilir, saça yapılan eklemelerle bazen röfleli bazen dalgalı saç tipleri de elde edebileceksiniz. Düğün, nişan, davet gibi özel günlerinizde hayalinizdeki estetik görünümü elde etmek için kullanabilir, pratik kullanımları ile de her alanda anında istediğiniz görünümü elde etmenize yardım edebilmekteyiz.

Tasarımlarımızı profiliniz göz önünde bulundurarak yapmakta incel telli, yoğunluğu az saçlarınızı saç kaynak hizmetlerinden faydalanarak gür ve havalı hale getirebilirsiniz. Hayal ettiğiniz saç modeli için müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetler veren firmamız, artan memnuniyetlerle kalitesini talep eden müşteri portföyü giderek artmaktadır. Tüm tasarımlarımızla kendinize en uygun olanı belirleyerek istediğiniz kişiye bürünebilir, dökülmelerle yaşanan saç kayıpları ile kendinizi sosyal hayattan soyutlamak zorunda kalmayacaksınız.

Sakal-bıyık gibi tasarımlarda yapan firmamız saç nakilleri gibi uzun, acılı ve masraflı işlemlere gerek kalmadan çok pratik bir şekilde istediğiniz şekle girebilmenize yardımcı olacaktır. Mutlu olmak, hoş ve estetik görünümlere kavuşmak için Fikret peruk hizmetlerinden yararlanabilir, pratik ve uygun fiyatlarla görünümünüzü değiştirebilirsiniz.

Geri Dön

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım