Telefon: +90 212 251 37 59

Saç Ve Peruk Çalışmalarında Etkili Firma

Saç Ve Peruk Çalışmalarında Etkili Firma

Fikret Peruk, bu güne kadar yaptığı çalışmalarla, sürekli olarak büyüdü ve gelişti. Bu süreç içinde, insanlar tarafından da tanınan, güvenilir hale gelen firmamız, çok sayıda müşterimizin yüzünü güldüren işlere imza atmasının yanı sıra, yalnızca tekil müşteriler bazında değil, eğlence sektörü içinde yer alan sinema ve televizyon dünyasına yaptığı katkılar ile de gündeme geldi. 35 yıllık bir tecrübe ile bilgi birikimine sahip olan firmamız, bu bağlamda sektörün en deneyimli ve yetenekli çalışanlarına sahip olduğu için de ayrıca gurur duymaktadır.

Fikret Peruk, firmamıza ismini veren peruk işleri ile ortaya çıkmıştır. Gerek sağlık açısından, gerek farklılık arayışından, gerek ise kimi özel sebeplerden dolayı firmamızın peruklarını kullanan müşterilerimiz, bu konuda oldukça tatminkar geri dönüşlerde bulunmaktadır. Yalnızca bireysel kullanımda değil, televizyon işlerinde bilhassa reklam ve tanıtım çalışmaları sırasında firmamızın perukları oldukça ilgi görmektedir. Proje bazlı da yapılabilen peruklar, kullanıcıların ve firmaların da ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Öte yandan, çıtçıt aparatları ile saç eklemek, estetik açıdan harika bir görünüm elde etmek, istenilen modelin ve rengin saç kısmında etkili olmasını sağlamak ve diğer birçok nedenle tercih edilen işlemlere tabi olmak oldukça olağandır. Firmamız, bu konudaki iddiasını da sürdürmektedir.

Fikret Peruk, saç kaynak işlerinde de piyasayı domine eden çalışmalara imza atmaktadır. Hem fiyat olarak, hem de kalite olarak oldukça iyi işlerin gerçekleşmesini sağlayan firmamız, kaynak işlerinde de kaliteli aparatları ile özellikle saçını uzun göstermek isteyen müşterilerimizce tercih edilen bir firma olmuştur.

Firmamız, sakal-bıyık hizmetini de çok iyi derecede gerçekleştirmektedir. Bu konudaki çalışmaları ile adından söz ettiren, sinema çekimlerinde ve özel konseptlerde mutlaka istenen ve aranan bir firma özelliğine kavuşan Fikret Peruk, sansasyonel ve ses getiren işlerini sürdürmeye kararlıdır. Sektörün önde gelen kuruluşu olan firmamız, moda ve yenilik anlamında da oldukça farklı tarzları oluşturmakta, müşterilerine inovatif seçenekler sunmaktan da geri kalmamaktadır. Firmamız, ülke çapındaki ününü ve başarısını, yurt dışına da taşımaya gayret göstermekte, bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

 

Geri Dön

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım