Telefon: +90 212 251 37 59

Hakkımızda

Özel hayatta saçlarıyla ilgili problem yaşayan bay bayan herkes için peruk kurtarıcı bir aksesuardır. Tüm saç sorunlarınız için farklı alternatifler arasından kendinize uygun peruğu kolayca bulabileceğiniz Fikret Peruk, 35 yıldır hem kişisel ihtiyaçlara yönelik peruk modelleri ile hem de sanat alanında saç, sakal, bıyık modellemeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Severek izlediğimiz film, dizi ve tiyatro oyunlarında karakterlerin gerçeğe en yakın şekilde aktarılabilmesi için saç, sakal, bıyık şekilleri önemli ayrıntıların başında gelmektedir. İsteğe göre özel tasarım her türlü peruk modelini kaliteli ve uzman elinden çıkmış olarak bulabileceğiniz perukçunuz deneyimiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Fikret Peruk olarak; düz, dalgalı ya da kıvırcık modellerde ve her türlü renkte bakımlı ve doğal peruk modelleri ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Kuaför ve kozmetik salonları ile birlikte çalışabildiğimiz gibi, her türlü animasyon ekipleri ve oyuncuların ihtiyaçlarına göre tasarımlar gerçekleştirebilmekteyiz. Türkiye medyasında adından sıkça söz edilen birçok film, dizi ve reklam için özel olarak tasarlayarak üretimini yaptığımız saç, sakal bıyık modellerimiz bulunmaktadır.

Son zamanda vizyona giren en keyifli filmlerden biri olarak gösterilebilecek 'Unutursam Fısılda' filminde ünlü oyuncularımız için tasarladığımız nostaljik peruk modellerimiz kullanılmıştır. Ayrıca 'Yusuf Yusuf' filminde kullanılan sakal ve bıyık modelleri referanslarımız arasında yer almaktadır. Sizler de her türlü amatör ya da profesyonel çekimleriniz için ihtiyacınız olan peruk modellerini bizde bulabilirsiniz.

Birçok ünlü markanın reklam filmlerinde saç modellerinin yanı sıra sakal modellemeleri de tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. Bunlara örnek olarak; Nudonasuko reklam filmindeki sakal ve bıyık tasarımı, MNG kargo peruk modeli, Finansbank'ın yeni yıl için öne çıkarttığı Noel Baba karakterine ait sakal ve peruk modellerini gösterebiliriz. Bunların yanında KFC reklam filmi için de tasarımlarımız kullanılmıştır.

Yılların deneyimi ile kalitesini ve modellemelerini günden güne geliştirerek bu güne gelmiş olan firmamız, bünyesindeki uzman ekip sayesinde her türlü peruk ihtiyacınıza cevap vermek için İstanbul'da bulunan ofisi aracılığıyla tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz aracılığıyla sanatsal imaj konularındaki çalışmalarınızda da her zaman yaratıcı çözümler üretmeye devam etmekteyiz. 

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım