Telefon: +90 212 251 37 59

Misyonumuz

Faaliyetine 1980 yılında başlayan Fikret Çağlar, günümüze kadar pek çok başarıya imza atmasıyla ünlüdür. Pek çok dizi ve filmde de peruk ve sakal çalışmalarında bulunan firma, asıllarıyla ayırt edilemeyecek, doğal ve şık saçlar için sizleri de firmasın da görmekten memnuniyet duyar. Peruk diğer bir adıyla takma saç, sentetik ve insanı saçı olmak üzere iki ayrılır. Çok eski çağlara dayanan peruk kullanımı özelliklede Fransa’da zenginliğin ve prestijin ifade olarak kullanılmıştır. Bunu haricinde sinema, tiyatro gibi sanatsal çalışmalarda kullanılan peruklar, hayatımızın pek çok alanında karşımıza çıkmaktadır.

Fikret peruk yaptığımız sakal bıyık çalışmalarının arasında ekranlardan izlediğimiz Yusuf Yusuf filmi, Unutursam Fısılda, MNG kargo, KFC huysuz tavuk, Finansbank Noel baba, Nudonasuko gibi ünlü ve prestijli markalarla çalışarak, benzersiz müşteri memnuniyeti ve gerçeğinden ayırt edilemeyecek peruk ve sakallarda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Saçlarınızın uzaması için uzun yıllar beklemenize gerek yok ya da bu süre zarfında saçlarınıza harcayacağınız bakım ve kuaför masraflarından daha avantajlı olan peruklar, istediğiniz renk ve uzunlukta sizleri beklemektedir.

Düğününüzde yapacağınız saç modeli için saçlarınız yetersiz ise, değişik modellerde peruk kullanmanızı tavsiye ederiz. Üstelik dalgalı, düz ve kıvırcık modellerden hangisini isterseniz o model saçlarınız olacak. Ya da kızıl saçlar yıllardır istekleriniz renkler arasında ama size yakışacak mı, çevrenizdekilerin tepkisi ne olacak, çok mu iddialı olur gibi düşünceleriniz varsa peruk takarak, saçlarınızı bozmadan ve sağlığını kaybettirmeden bu rengi kendinizde deneyebilirsiniz. Gerçek saçınızdan ayırt edilemeyecek olan peruk ve sakallarla siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz.

Diğer kullanım amaçları arasında kortizon ve kemoterapi tedavisi gören kanserli hastalarda, iş kazalarında saçlarını kaybedenler, yanık izlerinden rahatsız olanlar, doğal kılı olmayanlar, yaşlılıktan dolayı dökülen saçlar ya da doğuştan saç eksikliği bulunan kişilerde de güvenle kullanılabilir. Doğal görünümü, kolay yıkanıp taranabilmesi, kaliteli ürünlerimizle Fikret peruk olarak daima yanınızdayız.

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım