Telefon: +90 212 251 37 59

Vizyonumuz

Fikret Peruk firması, kişisel bakım, saç, estetik ve eğlence dünyasına renk katmak, kaliteli işleri ile sektörlerine de fark yaratmak, birçok büyük projede adından söz ettirmek, sahip olduğu vizyon ve misyon prensiplerinden hareketle ülkenin aranan firması olmak ve uluslararası arenada da ülkemizi başarı ile temsil etmek amaçlarının bileşkesinden ortaya çıkmış bir peruk firmasıdır.

Yalnızca günlük hayat kullanımları açısından değil, eğlence sektörüne damga vuran televizyon işlerinde, sinema ve dizi filmlerde, tiyatral faaliyetlerde ve benzer çok çeşitli işlerde kullanılan peruklar ve ilgili materyaller, Fikret Peruk tarafından sağlanmak istenmektedir. Fikret Peruk, oluşumundan çok kısa bir süre sonra geniş kitlelerce tanınmış, profesyonel yardım ihtiyaçlarında aranan ilk ve tek firma olmuştur.

35 yıllık bir geçmişe sahip olan Fikret Peruk, bu süreçte defalarca ekran işlerine el atmıştır. Çok kuvvetli referanslara sahip olan firmanın, sektördeki tanınırlığı ve güvenilirliği de bu referansları sayesinde gelişmiştir. Örneğin, nudonasuko reklamı sakal bıyık işlerini, Fikret Peruk yürütmüştür. Yine bir başka güncel ve başarılı çalışma olan Unutursam Fısılda'nın peruk ve sakal işleri, Fikret Peruk'un deneyimli ve yetenekli kadrosu sayesinde ortaya çıkartılmıştır. Bir başka kuvvetli referans ise, Yusuf Yusuf filmidir.

Yine referansların arasında bulunan bir diğer kuvvetli firma da, MNG kargodur. Bu firmanın çalışmalarını da Fikret Peruk yürütmüştür. Toplum tarafından ilgi gören bir başka çalışma ise, KFC tavuk peruk işleridir. Dünyaca ünlü fast food zinciri KFC'nin çalışmaları, Fikret Peruk bünyesinde gerçekleştirilmiştir. Yeni yıla girilen bu dönemde, Noel Baba kostümlerinin öne çıktığı reklam çalışmaları arasında, Finansbank Noel Baba çalışmasının olduğu bilinmekteyken, söz konusu Noel Baba'nın peruk ve sakal işleri de, Fikret Peruk tarafından yapılmış ve oldukça da beğeni toplamıştır.

Fikret Peruk, tüm çalışmalarına ve sansasyonel işlerine devam etmektedir. Bu bağlamda, güçlü kadrosu, yetenekli ekibi, sosyal anlamda etkili yöneticileri ve yaratıcı sakal ve peruk çalışmaları ile ses getiren Fikret Peruk, sahip olduğu 35 yıllık tecrübesini, sektörel faaliyetlere aktararak başarılı bir firma olarak tüm halkın ve büyük şirketlerin gözünde önemli bir yere sahip olmuştur. 

Bize Ulaşın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • PazarKapalı
© Copyright İstiklal Tasarım